Basit Adımlarla Güzelleşme Yöntemi

28.11.2018
351
Basit Adımlarla Güzelleşme Yöntemi

Evde basit işlemlerle kendi başınıza yapabileceğiniz ve güzelliğinize güzellik katabileceğiniz bu basit yöntemlerle tüm dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz.

EVDE MANİKÜR
Tırnaklarınızı Şekillendirin: Tırnak uçlarının birbirinden ayrılmasını engellemek istiyorsanız tırnaklarınızı törpüleme yönü hep aynı tarafa doğru olmalıdır. Yuvarlanmış Kenarları olan tırnak şekilleri moda olmuş durumda.

Baz Sürün: Tırnaklarınızın oje tarafından lekelenmesi canınızı çok mu sıkıyor? Tırnak lekelenmesini engellemenin en iyi yolu baz sürmek olacaktır.  Bu yöntem oje ve manikürünüzün ömrünü uzatmaya yardımcı olmaktadır.

Boyayın: Tırnaklarınızın tam ortasından kenarlara doğru boyamaya başlayabilirsiniz.Ayrıca ojeyi iki ince kat olacak şekilde sürmelisiniz.

PÜRÜZSÜZ BİR CİLT
Fondöteni sürmeye başlamadan önce cildinizin temiz olup olmadığını kontrol edin. Fondötenin sürüleceği yerin çok temiz olması gerekmektedir. Çünkü, kir ve yağdan arınmış bir ciltte fondöten çok daha etkili olduğunu unutmayın.

Elinize az miktarda fondöten dökün daha sonra yüzük parmağınızı kullanarak Yüzünüze, alnınıza, burnunuza, yanağınıza ve çenenize uygulayın.

Daha sonra fondöteni bir süngere sürerek yüzünüzün tam ortasından başlayarak dış bölgelere doğru yayın. Özellikle çenenize ve saç diplerine iyicene yedirmelisiniz. Bunu yaparsanız çok daha doğal bir görünüm kazanırsınız.

İŞ KOLAYLAŞTIRICILAR
İyi Bir Törpü:
 Tırnaklarınızın sağlığı için tırnaklarınıza güzel bir törpü uygulamak çok önemlidir. Tabi onu nazik kullanmakta size kalmış bir şey…

Parlatıcı Şeffaf Oje: Her gün ya da iki günde bir yenileyeceğiniz ve ojenin üzerine sürecek olduğunuz şeffaf kat, hem ojenin renginin çok daha güzel görünmesini sağlayacak hemde ömrünü uzatacaktır.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.