İnternet Sitelerinin Hit Bilgilerini Sorgulama ve Öğrenme

Eğer herhangi bir blog yazarıysanız veya reklam amaçlı diğer sitelerin hitini öğrenip ona göre reklam vermeyi düşünüyorsanız tabi ki de bu sitelerin günlük hitini öğrenmek en doğal hakkınız olacaktır. Bunun için birçok yöntem mevcuttur ama çoğu doğru çalışan veya aklı başında bir sistem bulma çok zor. Ancak Websiteinformer adlı servis sitelerin hitini doğru bir şekilde görmemize olanak sağlıyor.

Websiteinformer adındaki servis sayesinde birçok sitenin hitini öğrenmemiz mümkün. Bu servisi kullanmak için chrome eklentisini buradan yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda  website.informer.com adresini tıklayarak eklenti kurulumu yapmadan herhangi bir sitenin hitini sorgulayabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde üst kısımda bulunan arama çubuğuna hitini öğrenmek istediğiniz sitenin adresini yazarak enter butonuna basın. Karşınıza gelecek olan sitede daha önce veri tabanına eklenmişse bilgileri görünecektir.

Aşağıda örnek bir sitenin günlük hit bilgilerini ve neyi gösterdiği belirtilmiştir. Ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Hit Sorgula
Site Hiti

Ancak site çok yeniyse ve bilgileri henüz eklenmemişse bir kaç gün veritabanına eklenmesi için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

İnternet Sitelerinin Hit Bilgilerini Sorgulama ve Öğrenme” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir